Esitlustarvikud

Valguskastid kaubanduses – lihtsalt vahetatav graafika on saavutatud kas raamile silikoonservaga kinnituva kanga, snapframe raami või magnetkinnitusega esipaneeli abil.

Piirdepost / järjekorrapost on abiks, kui on vaja ohjata külastajate liikumist või järjekorras seismist.

Teadetetahvlid – lukustatavad teadetetahvlid ja infostendid kontorisse, koridori, trepikotta ja õue. Valikus on palju mudeleid sh turvaklaasiga ilmastikukindel versioon, kitsastesse oludess sobilik liugustega versioon jne.

Kliendi mõõtudes personaalse kujundusega ruumijagaja kontorisse, avalikku ruumi või messile. Kergesti vahetatavale kangale trükitakse sinu kujundus, firmagraafika, logo või foto. Sama konstruktsioon sobib ka reklaamseinte, messibokside, seinapaneelide ja erinevate valgusreklaamide tootmiseks. Vaheseinte jaoks saadaval ka akustiline paneel.

Harkjalg / a-stend on klassikaline väiksemõõtmeline liikumisteele pandav välireklaam müügipunkti läheduses.

Kaasaskantavad lipud (reklaamlipp / surfilipp / rannalipp) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Lippe trükime digitaalselt 4-värvi trükis. Mastilipud trükib meie lipuvabrik tavalisele lipukangale või kauakestvale Airmesh kangale.

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat ja nii saab temast reklaamtelk / messitelk.

Kliendi disainiga päevitustool – reguleeritava kõrgusega puidust tool, mille istumisosa on tehtud trükitud kangast.

Müük Comdecor OÜ Laki 26. 12915 Tallinn
e-post myyk@esitlustarvikud.ee