Esitlustarvikud

Valguskastid kaubanduses – lihtsalt vahetatav graafika on saavutatud kas raamile silikoonservaga kinnituva kanga, snapframe raami või magnetkinnitusega esipaneeli abil.

Piirdepost / järjekorrapost on abiks, kui on vaja ohjata külastajate liikumist või järjekorras seismist.

Teadetetahvlid – lukustatavad teadetetahvlid ja infostendid kontorisse, koridori, trepikotta ja õue. Valikus on palju mudeleid sh turvaklaasiga ilmastikukindel versioon, kitsastesse oludess sobilik liugustega versioon jne.

Pop up telk on väga kiiresti paigaldatav seintega või ilma seinteta telk / varjualune. Telgi katusele ja/või seintele saab trükkida firmagraafikat ja nii saab temast reklaamtelk / messitelk.

Harkjalg / a-stend on klassikaline väiksemõõtmeline liikumisteele pandav välireklaam müügipunkti läheduses.

Kaasaskantavad beachflag lipud (reklaamlipp / surfilipp / rannalipp) on osadest kohapeal kiirelt ja kergesti kokkupandavad lipud. Valikus mitmed erinevad kujud ja suurused ning ohtralt jalavariante. Lippe trükime digitaalselt 4-värvi trükis. Mastilipud võib trükkida tavalisele lipukangale või kauakestvale Airmesh kangale.

Rannatool – reguleeritava kõrgusega puidust lamamistool / päevitustool. Tooli istumisosa on valmistatud trükitud kangast. Kanga saab tellida oma kujundusega.

Müük Comdecor OÜ Laki 26. 12915 Tallinn
e-post myyk@esitlustarvikud.ee