Kumer pop-up sein

Kumer magnet pop-up stend

Kumer pop-up stend

Lihtne viis tekitada suur kumer reklaampind või pildistamiseks mõeldud fototaust. Seina graafika on trükitud paberile, mis pärast trükki lamineeritakse. Lamineerimine tagan paberile keskkonnakindluse ja annab graafikapaanidele kumeruse jaoks vajaliku jäikuse.

Graafikapaanid kinnitatakse pop-upi külge magnetribadega. Seina jäikuse tagavad ja paane stendi küljes hoiavad püstised magnetkattega latid, mis pärast tugiraami avamist vastavatesse kohtadesse paigaldada tuleb.

Komplekti kuulub magnet pop up stend ja ratastega transpordikott. Juurde saab osta LED- või halogeenvalgustite komplekti.

Uus kumer pop-up – S-tube pop-up

Venivale kangale trükitud S-Tube stendid, riputatavad reklaamid ning väiksemad bännerid on konkurentsitult mugavaim lahendus kui teil on tarvis reisida või korduvalt stende kokku-lahti monteerida. Sobib kasutamiseks messil, üritustel, avalikus ruumis. Mõni toode ka kaubanduses. Lihtsalt lukustuv toruraam ja sukana peale tõmmatav kangas on kiirelt ja tööriistavabalt paigaldatavad, kaaluvad vähe ning ei võta pakitult ruumi. Voolava disainiga üleni kangaga kaetud stendid mõjuvad uudselt ja kaasaegselt.

Kumer pop up stend- s-tube
Kumer pop up stend- s-tube

Trükk on stendi mõlemal küljel. Soodne, ülikerge, pakitult väike ja lihtsalt paigaldatav stend asendab tavalised pop-upid.