Messireklaam

Roll-up stend

Roll up on mugav ja kiiresti paigaldatav reklaamilahendus. Paigaldamine ja kokkupakkimine on lihtne ja käib umbes poole minutiga.

Roll-up stendid
Enimmüüdud roll up stendid on Easy Rollup stendid

Klassikaline enimmüüdud roll up on oma välimuse säilitanud selle reklaamstendi tüübi väljamõtlemisest alates. Tänapäeval toodetakse stendi erinevates kujudes, kaaludes ja mõõtmetes. On olemas isegi edeva välimusega roll up stend, millel saab lihtsalt vahetatava kassetiga graafikakanga asendada.

Paraku on konkurents rolluppide turul karm ning hinna optimeerimiseks tehakse kõvasti tööd. See mõjub kohati ka toote kvaliteedile. Valiku tegemiseks vaata kuidas valida parim roll up stend.

Oma kujundusega vaheseinad

Oma kujunduse või brändinguga kerge vahesein või ruumijagaja kontorisse, messile, müügisaali ja äriruumidesse. Sein on kaetud trükitud silikoonääristusega kangaga (SEG kangas), mida on lihtne vahetada.

Oma kujundusega vahesein
Oma kujundusega vahesein

Sellise vaheseina eeliseks on võimalus ise valida seina kattev muster või foto. Taolised lahendused aitavad ka avatud kontoris või suuremas kajavas ruumis väsitavat müra ja kaja summutada.

Vaheseina kattev kangas on trükitud OEKO-Tex standardile vastavate veepõhiste värvidega.

Rippuv messireklaam

Eemalt silmapaistmiseks on messidel hea kasutada kõrgeid reklaame. Üks võimalus selleks on reklaambänner. Bännerit on võimalik teha ka alumiiniumraamil ruudu, ristküliku või kolmnurga kujuliselt – nii saab huvitavama messireklaami lahenduse.

Rippuv messireklaam
Rippuv messireklaam – t-flex raamil reklaambänneri

Sarnase raami peale saab teha ka vahetatava trükitud kangaga reklaamkuubiku, millest sisemise LED valguse lisamisel saab šikk valgusreklaam, mille võib riputada lakke, asetada põrandale või lauale.

Reklaamtorn

Teine võimalus on kasutada kõrget reklaamobjekti – näiteks torni. Torni ehitamiseks sobib hästi X10 truss, mis on modulaarne lihtsalt teisaldatav ja laiendatav messikonstruktsioon. Ta on kerge, ladustatult võtab vähe ruumi ja paigaldamiseks pole vaja tööriistu. Selline trusskonstruktsioon on silmatorkav lahendus messile, kauplusesse ja näitusele.

Messiehitus - trussist torn
Messiehitus – trussist torn